کد خبر: 958439 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد .

به گزارش ایلنا از البرز، حسین فلاح نژاد به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد . متن این پیام به شرح زیر است :

هفته دولت یاد آور یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر است که الگوهای جاودانه خدمت صادقانه به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشند.

این شهیدان بزرگوار، در مسیر عدالت طلبی و حق جویی تا پای جان در سنگر مقدس خدمت به انجام وظیفه پرداختند و تجلی باشکوهی از تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه را به منصه ظهور گذاشتند و قطعا خون پاک ایشان مهر باطلی بر نیات شوم دشمنان این انقلاب کویبده و سبب تحکیم بیشتر ریشه های شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران شد.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران عزیز را به دنبال خواهد داشت و در این راستا چه نیکوست که دولتمردان و خدمت گزاران به مردم غیور ایران زمین برای ادامه دادن راه شهیدان والا مقام عزم خود را جزم نموده، برای ساختن ایرانی مقتدر، استوار ، آباد گام بردارند.

بی شک اقدامات و فعالیت های دولتمردان در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات مردم در عرصه های گوناگون با وجود تحریم های ظالمانه ؛مرهون تلاش ها و زحمات بزرگ خدمتگزارانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در نقاط مختلف میهن اسلامی مشغول انجام خدمت هستند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت را به همه دولتمردان و کارمندان، بویژه کارگزاران و کارمندان خدوم دولت در استان البرز تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان سرافراز و خدمت صادقانه به مردم شریف استان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

هفته دولت البرز مدیرکل کار تعاون و رفاه اجتماعی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر