کد خبر: 950792 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

اعضای شورای شهر کرج به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کردند.

به گزارش ایلنا‌ در متن پیام اعضای شورای شهر کرج آمده است: 

"ن والقلم ما یسطرون"، سلام و درود بر تلاشگران عرصه قلم که حافظان اصلی دانایی و پیشگامان عرصه خبر هستند و توانایی تفکر و قدرت نگارش و فرصت سخن گفتن را در مسیر تعالی جامعه و توسعه همه‌جانبه ایران عزیز به کار می‌گیرند.

۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهیدمحمود صارمی و روز خبرنگار یادآور تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و اهالی محترم مطبوعات و رسانه است که وظیفه مهم اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی را بر عهده دارند.

خبرنگاران و اصحاب رسانه که اهتمام به امر پسندیده اطلاع‌رسانی و انعکاس مشکلات و مطالبات مردم و شهر و منطقه پیرامون خود دارند، در همه حال سزاوار احترام و تکریم هستند.

در روزهای شیوع بیماری کرونا، خبرنگاران و عکاسان عزیز در سخت‌ترین شرایط، لحظه‌ای خود را جدا از کادر درمان و جامعه ندیدند و با حضور و آگاهی‌بخشی خود از راه‌های مقابله با ویروس کرونا و همچنین اطلاع‌رسانی از آخرین وضعیت کرج و دعوت مردم به رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی، نقش مهم و خطیری را در این مسیر سخت و طاقت‌فرسا به عهده داشتند. 

اعضای شورای اسلامی شهر کرج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهیدمحمود صارمی روز خبرنگار و تقارن آن با ایام مبارک دهه امامت و ولایت را به همه خبرنگاران، عکاسان و مدیران رسانه‌ها، فعالان حوزه اطلاع‌رسانی مدیریت شهری تبریک و تهنیت عرض ‌کردند و از درگاه خداوند متعال توفیق و سربلندی را برای این عزیزان خواستار شدند.

 

شورای شهر کرج روز خبرنگار.
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر