کد خبر: 950782 A

در سومین مرحله رزمایش انجام‌ شد؛

نایب رئیس شورای شهر گرمدره از سومین رزمایش کمک های مومنانه در شهر گرمدره خبر داد.

به گزارش ایلنا، سعیدیان نایب رئیس شورای شهر گرمدره در سومین رزمایش کمک های مومنانه شهر گرمدره ضمن تبریک عید غدیر خم به مردم ایران و مردم فهیم‌شهر گرمدره گفت: در اجرای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه سومین مرحله این رزمایش در شهر گرمدره که شهر مهربانی است، برگزار شد.

سعیدیان ادامه داد: در کمک‌های قبلی که در این خصوص انجام گرفت بسته های حمایتی بین‌ نیازمندان ‌این شهر توزیع شد و در رزمایش کنونی نیز تعداد ۳۳۰ بسته مواد غذایی که شامل : برنج، روغن، تن ماهی، و ... دیگر اقلام است توسط شهرداری، شورای شهر، شهروندان، سازمان‌ها و نهاد ها به صورت مشارکتی و با دعوت از تمامی خیران صورت گرفت.

سعیدیان افزود: در این طرح جامعه هدف فقط نیازمندانی هستند که به دلیل شیوع ویروس کرونا در این ایام  بیکار شده اند و یا خانواده هایی که تحت پوشش کمیته امداد، مراکز خیریه و ... قرار دارند توزیع می شود.

این مسئول بیان کرد: تمامی این بسته ها بر اساس آماری که مراکز خیریه و نیکوکاری ارائه داده‌اند در اختیار این مراکز قرار گرفته و اقدام به توزیع در بین نیازمندان حقیقی می شود.

سعیدیان گفت: امیدوارم این کمک ها استمرار داشته باشد و هم اکنون‌ که نیازمندان نیازمند کمک و یاری ما هستند بتوانیم یاری گرشان باشیم.

رزمایش کمک مومنانه شورای شهر گرمدره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر