کد خبر: 939064 A

با کمک خیران؛

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: 40 نوعروس نیازمند و مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با کمک 400 میلیون تومانی خیران، مرکز نیکوکاری بسیج شهرداری و مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) سپاه و کمیته امداد امام(ره) به خانه بخت رفتند.

به گزارش ایلنا، محمّد محمّدی فرد با اشاره به حرکت نمادین کاروان جهیزیه محرومان در سطح شهر کرج گفت: هزینه تهیه 6 قلم کالای اصلی جهیزیه شامل یخچال، اجاق‌گاز، فرش، جاروبرقی، تلویزیون و ماشین لباسشویی، اعطایی به نوعروسان از محل مساعدت‌های نوعدوستانه خیران و مردم البرز تامین شده است.

محمدی فرد با بیان اینکه مراکز نیکوکاری مشارکت موثری در رسیدگی به امور محرومان دارند گفت: مراکز نیکوکاری بسیج شهرداری و امام حسن مجتبی(ع) سپاه استان البرز در زمینه‌های کمک به تأمین جهیزیه، درمان بیماران، خرید مسکن، طرح اکرام ایتام و محسنین و کمک به تامین سبد کالای حمایت غذایی با کمیته امداد همکاری می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد البرز اعلام کرد: افزون بر کمک‌های حامیان طرح اکرام ایتام و مراکز نیکوکاری به برخی از نوعروسان نیازمند، کمک نقدی این نهاد برای تأمین هزینه جهیزیه نوعروسان تحت حمایت پنج میلیون تومان است که با توجه به هزینه‌های گران اقلام جهیزیه، لازم است خیّران بیش از پیش در این زمینه کمیته امداد را یاری کنند.

محمّدی فرد بیان کرد: برای رفع نیازهای مددجویان، همه‌ساله جدول سهم‌بندی صدقات برای هزینه کرد در زمینه‌های مسکن، درمان، جهیزیه، وام کارگشایی، کمک‌های معیشتی، تحصیل دانشجویان و دانش آموزان تهیه و مطابق آن خدمت‌رسانی می‌شود

شهرداری کرج کمیته امداد استان البرز جهیزیه به نوعروسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر