کد خبر: 931864 A

برای اولین بار در کشور؛

مدیرکل زندان های البرز گفت: طی تفاهمنامه ای یکساله بین اداره کل زندان های استان البرز و گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور کلیه خدمات دندانپزشکی مددجویان استان البرز به صورت رایگان انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا، عبداله مرتضوی در خصوص تفاهمنامه خدمات دندانپزشکی گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه پیرو مذاکرات پیشین با سرپرست گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور، تفاهمنامه‌ای منعقد شد که‌طی این تفاهمنامه فراهم کردن فضا و مواد اولیه با این اداره کل است و این گروه نیز با گرد هم آوردن دندانپزشکان خیر و مجرب کلیه خدمات دندانپزشکی را به صورت کاملا رایگان به مددجویان ارایه می دهند.

مدیرکل زندان های البرز در حاشیه بازدید از اردوی جهادی ۲ روز گروه دندانپزشکی منتظران ظهور در ندامتگاه مرکزی افزود: خدمات دندانپزشکی بار مالی بسیاری دارد که با این تفاهم مددجویان علاوه بر دسترسی به خدمات دندانپزشکی، از این خدمات به صورت رایگان بهره مند می شوند.

مرتضوی گفت: این گروه جهادی در خرداد ماه سال جاری نیز در ندامتگاه فردیس حضور داشتند و در آن زندان نیز به کلیه مددجویان نیازمند ارایه خدمات دادند و این تفاهمنامه و این اردوی جهادی نیز برای اولین بار در کشور صورت گرفته و ما امیدواریم بتوانیم اردوی های جهادی پزشکی دیگری را نیز که نیازمند مددجویان است را به زندان ها بیاوریم.

گروه جهادی دندانپزشکی منتظران ظهور متشکل از دندانپزشکان خیری است که بدون دستمزد به اقشار بی بضاعت جامعه در سراسر کشور با کمک برخی از نهادهای حمایتی خدمات رسانی می کنند.

مدیرکل زندان های استان البرز خدمات دندانپزشکی گروه جهادی دندانپزشک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر