کد خبر: 931232 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: مجمع خیرین امنیت ساز می تواند در رابطه با بسیاری از چالش های استان چاره ساز باشد و چون این مجمع طبق منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور است از این رو همراهی لازم را برای این امر خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه خیرین امنیت ساز که روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه ارتباط مستمر و تنگاتنگی با نیروی انتظامی استان دارم، افزود: بر این اساس برای حل و فصل موضوعات و مباحث مختلف برای تامین و ثبات امنیت استان همراهی و تعامل خوبی داریم.

وی با قدردانی از تلاش های سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان و مجموعه انتظامی البرز، ادامه داد: در بحث کشفیات مواد مخدر توفیقات ارزشمندی برای البرز کسب شده است.

شهبازی گفت: خیرین بزرگی در البرز فعالیت دارند که حضور پر ثمر آنها جای خرسندی دارد.

وی افزود: البرز به دلیل تراکم بالای جمعیت و رشد روز افزون مهاجرت ها با چالش های بسیاری مواجه است و توسعه و ارتقا زیرساخت ها همچنان ضروری است.

استاندار البرز با اشاره به وضعیت شیوع بیماری کرونا در البرز، اضافه کرد: البرز پیک اول شیوع این بیماری را گذرانده است ولی از 14 خرداد امسال شاهد افزایش مراجعان به بیمارستان ها و تلفات ناشی از این بیماری بودیم.

وی گفت: اکنون پرسنل بیمارستان ها خسته هستند و از سوی دیگر رسته های مختلف شغلی در البرز بیش از 4 هزار میلیارد خسارت دیده اند که این عوامل مهمترین دغدغه های ما محسوب می شوند.

شهبازی با بیان اینکه خوشبختانه در استان البرز هماهنگی و همکاری بین مسئولان رده های مختلف فراوان است، افزود: تاکنون تمامی رسانه های استان، ائمه جمعه و جماعات و سایر مسئولان برای آگاهی بخشی به مردم در زمان شیوع کرونا، همراهی بسیار خوبی داشتند.

وی گفت: مردم با این تعامل و اتحاد حاکم، به این باور رسیده اند که مسئولان برای بهبود شرایط به صورت برنامه محور و ساختار یافته در حال فعالیت هستند.

استاندار البرز با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از 700 ماموریت دارد، افزود: در تماس ها و ارتباطات مکرر با فرمانده نیروی انتظامی استان و زیر مجموعه آن هیچ گاه آثاری از عدم آمادگی در آن ندیدم.

شهبازی گفت: این مجمع می تواند در رابطه با بسیاری از چالش های استان چاره ساز باشد و چون این مجمع طبق منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور است از این رو همراهی لازم را برای این امر خواهیم داشت.

استاندار البرز ادامه داد: سران و اعضای 3 قوه پای کار هستند که طبق فرامین مقام معظم رهبری موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کنند.

استاندار البرز مجمع خیرین امنیت ساز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر