کد خبر: 921328 A

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج:

رئیس‌سازمان‌مدیریت پسماند شهرداری کرج ازشروع به کار سامانه جمع آوری پسماندهای خشک از درب منازل خبر داد و گفت : از این پس شهروندان می‌توانند با نصب اپلیکیشن "بهروب" بر روی گوشی‌های همراه خود، به آسانی درخواست جمع‌آوری پسماندهای خشک خود را ثبت کنند.

به گزارش ایلنا، احمد خیری با اشاره به شروع فعالیت سامانه نوین جمع آوری پسماندهای خشک از درب منزل در کرج، اظهار داشت: جلوگیری از فعالیت زباله گردها و بهره گیری از روش‌های نوین در ارائه خدمات به شهروندان یکی از دغدغه های مهم مدیریت شهری بوده که زمینه آن با فعالیت استارتاپ‌های جمع آوری پسماند خشک در شهر کرج فراهم شده است.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج افزود: از این پس شهروندان می‌توانند با نصب اپلیکیشن "بهروب" بر روی گوشی های همراه خود به آسانی درخواست جمع آوری پسماندهای خشک خود را ثبت کنند.

 وی در ارتباط با نحوه استفاده از این اپلیکیشن گفت: شهروندان می توانند با ارسال عدد ۴ به سامانه ۱۰۰۰۹۸۹۳ اپلیکیشن بهروب را بر روی گوشی همراه خود نصب کرده و درخواست خود را برای اعزام خودروهای جمع آوری و دریافت پسماند خشک در هر زمان و مکان به آسانی اعلام کنند و در ازای تحویل پسماند خشک خود نیز با شارژ کیف پول مجازی از خدمات متنوع آن بهره مند شوند 

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از شهروندان درخواست کرد: ضمن تلاش برای کاهش تولید پسماند با سامانه نوین جمع آوری پسماندهای خشک همکاری کنند.

خیری افزود: تقویت سامانه نوین جمع آوری پسماندهای خشک ضمن ایجاد ارزش اقتصادی برای کشور عزیزمان موجب کاهش چشمگیر  هزینه های مدیریت اجرایی پسماند و حفاظت از محیط زیست خواهد شد.

پسماند کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر