کد خبر: 850815 A

در راستای پیگیری مطالبات مردمی؛

مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز گفت: پیرو مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان، ارائه دستورالعمل یکپارچه برای رسیدگی به درخواست ها جهت تسریع در پیگیری مطالبات مردمی بسیار ضرورت داشت.

به گزارش ایلنا، سلمانی در خصوص ارائه شیوه نامه جدید کارگروه زیربنایی استان افزود: به منظور هماهنگی و نظارت بیشتر در اجرای مصوبات کارگروه و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش رسیدگی به پرونده‌ها دستورالعمل کارگروه زیربنایی تدوین و در اسرع وقت ابلاغ می شود.  

وی تاکید کرد: با تدوین شیوه نامه جدید اتخاذ رای در مورد صدور مجوز احداث بنا، دیوارکشی، استخرذخیره آب کشاورزی و ...در غالب یک چارچوب کلی و با وحدت رویه انجام خواهد شد. 

مدیرکل دفتر فنی عنوان کرد:  پیرو مصوبات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان ارائه دستورالعمل یکپارچه برای رسیدگی به درخواست ها جهت تسریع در پیگیری مطالبات مردمی بسیار ضرورت داشت. 

وی تصریح کرد: این دستورالعمل با اولویت حفظ اراضی زراعی و باغات و با لحاظ توسعه پایدار در راستای صیانت از محیط زیست و با هماهنگی دستگاه های مسئول از جمله اداره کل راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی استان تعیین و تکلیف شد.

معاونت عمرانی استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر