کد خبر: 843727 A

رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

رییس ستاد انتخابات استان البرز میزان مشارکت داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را نسبت به دوره گذشته را با افزایش 15 درصد افزایش اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، نورمحمد فردی با بیان این مطلب  در حاشیه بازدید سرزده که شامگاه شنبه به همراه جهانگیر شاهمرادی رییس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان البرز، مهرور مدیر کل امنیتی استانداری البرز، رئیس کمیته امنیتی، یگانه مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز و دبیر ستاد انتخابات استان، «رضا زمانی» رییس کمیته فناوری ستاد انتخابات استان البرز و مدیر کل مدیریت بحران از سایت ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی (مرکز حوزه انتخابیه فرمانداری کرج، فردیس و اشتهارد) صورت گرفت، اظهار داشت: این آمار بر اساس آخرین ساعات ثبت نام از کاندیداهای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی است که نتایج قطعی آن تا ساعتی پس از مهلت قانونی به سمع و نظر مردم خواهد رسید.

وی افزود: تاکنون 332 نفر نسبت به ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام کرده اند که از این تعداد 287 نفر از کرج و 44 نفر از ساوجبلاغ هستند.

وی میانگین سنی ثبت نام شدگان را بین 30 تا 50 سال عنوان کرد و یادآور شد: بخش قابل توجهی از این افراد کارمند هستند و مابقی از مشاغل ویگر هستند.

رییس ستاد انتخابات استان اعلام نتایج نهایی را به ساعاتی دیگر موکول کرد و گفت: در جلسه امشب در محل استانداری آمار نهایی ثبت نام شدگان اعلام خواهد شد.

به گفته وی بر اساس روز شمار انتخابات از فردا به مدت 10 روز روند بررسی صلاحیت ثبت نام شوندگان از سوی هیئت های اجرایی و نظارت بررسی و تا 27 آدرماه نتایج اعلام خواهد شد.

استان البرز انتخابات 98 البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر