کد خبر: 834345 A

10 دی ماه؛

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز، گفت: دومین دوره جشنواره فیلم البرز بانو با حمایت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج از 10 دی ماه با فراخوان آثار، آغاز به کار خواهد کرد و می‌کوشد از نگاه دوربین شهروندان به معرفی زنان شاخص و توانمند استان بپردازد.

به گزارش ایلنا، مریم اسماعیلی فرد در این نشست برنامه های آتی حوزه زنان و خانواده استانداری در خصوص برگزاری دومین دوره جشنواره البرز بانو و افتتاح مجامع مشورتی شهرستا‌ن‌های 6 گانه را تشریح کرد.

وی ادامه داد: دومین دوره جشنواره فیلم البرز بانو با حمایت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرج از 10 دی ماه با فراخوان آثار ، آغاز به کار خواهد کرد و می‌کوشد از نگاه دوربین شهروندان به معرفی زنان شاخص و توانمند استان بپردازد.

اسماعیلی فرد افزود: با توجه به رویکرد مقام عالی دولت در استان در خصوص جلب مشارکت حداکثری زنان در فرایند سیاستگذاری ، طرح مجمع مشورتی بانوان در هفته دولت آغاز به کار کرد و در حال حاضر در مرحله نهایی انتخابات اقشار در سطح شهرستانها قرار دارد و انتظار می رود در طی ماه آتی تمامی مجامع شهرستانی به همت فرمانداران محترم افتتاح گردند.

اسماعیلی فرد تاکید کرد که ما باور داریم بدون حضور مردم در فرایند سیاستگذاری موفق به حکمرانی خوب نخواهیم بود و لذا تلاش می‌کنیم از ظرفیت سمن‌های استان در احصاء مسائل و یافتن راه‌حل‌ها استفاده کنیم.

وی حضور نمایندگان مجمع جوانان استان که به تازگی انتخاب شده است در این جلسه را نمود این رویکرد مشارکتی در مجموعه استانداری دانست.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: در این نشست که به دعوت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز برگزار شد، ضمن بررسی اقدامات 6 ماهه اول سال 98 دستگاههای اجرایی در حوزه زنان و خانواده از مشاورین امور بانوان سازمان حفاظت از محیط‌زیست، سازمان تبلیغات اسلامی، نیروی انتظامی و شهرداری شهر جدید هشتگرد تجلیل شد.

در این جلسه در راستای آموزش و توان افزایی زنان، نمایندگان سازمان مدیریت پسماند در خصوص نقش زنان در مدیریت پسماند البرز به ارائه آموزش پرداختند و مقرر شد مشاورین امور بانوان دستگاهها به عنوان سفیران با این سازمان همکاری داشته باشند.

استانداری البرز مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر