کد خبر: 827089 A

محمد بدری با تایید رئیس جمعیت هلال احمر کشور به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر منصوب شد.

به گزارش ایلنا، حسب نظر و تایید علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، محمد بدری مدیرکل سابق اداری و مالی استانداری البرز به عنوان مشاور رئیس سازمان تدارکات پزشکی و رئیس هیئت مدیره این سازمان منصوب شد. 

مدیرکل سابق مدیریت عملکرد و ارزیابی استانداری همچنین با این انتصاب و پس از صورت جلسه مجمع عمومی سازمان تدارکات پزشکی که به ریاست پیوندی است، رئیس مجامع پنج شرکت تحت پوشش این سازمان؛ شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران، شرکت داروسازی سها، شرکت کشت و صنعت فرآوری گیاهان دارویی سها جیسا، شرکت پخش سها هلال و شرکت بازرگانی سها کیش محسوب می‌شود. 

سازمان تدارکات پزشـکی هلال احمر با هدف تأمین دارو و تجهیـزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی جمعیت هلال احمر فعالیت خود را در سال 1334 آغاز نمود.

این سـازمان به عنـوان یک هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی با مجموعه ای از کارخـانه های تولیـد دارو و تجهیــزات پزشکی و با در اختیار داشتن شرکت پخش دارو و شرکت بازرگانی تــلاش دارد ضمن ارائـه خـدمات به مردم، نقش بسـزایی در ارتقـاء نظام سلامت جامعه ایفاء نماید.

کمک به تأمین داروهای مورد نیاز کشور، تأمین مواد اولیه دارویی، مکمل های غذایی و رژیمی و تجهیـزات پزشکی، تکمیل، توسعـه و راه اندازی واحدهای جدید دارویی و لوازم پزشکی در شرکتهای تحت پوشش،انجام فعالیت های تحقیقاتی، فنی و مهندسی و خدمات در بخش سلامت جامعه،اخذ نماینــدگی شـرکت های داخـلی و خارجــی در حوزه دارو و تجهیزات پزشــکی،  مشارکت در طرح ها و سهام شرکت های مرتبط فعالیت هایی که توسط سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر کشور انجام می شود.

محمد بدری هم اکنون رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان استانداری و ادارات تابعه استانداری البرز است.

 

جمعیت هلال احمر محمد بدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر