کد خبر: 824112 A

با حضور 200 کودک تحت حمایت بهزیستی؛

مدیر بهزیستی کرج گفت: همایش فرهنگی، اجتماعی غنچه های اربعین با حضور 200 کودک تحت حمایت بهزیستی در محل امامزاده محمد (ص) کرج برگزار شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا فتاح پور از برگزاری همایش فرهنگی، اجتماعی غنچه های اربعین، خبر داد و گفت: این برنامه کار مشترک اداره بهزیستی شهرستان کرج و هلال احمر بود که در محل امامزاده محمد (ص) کرج برگزار شد. 

وی هدف این مراسم را آشنایی کودکان با فرهنگ عاشورایی و حسینی، عنوان کرد و گفت: همایش غنچه های اربعین اولین بار در سطح استان البرز به همت دفتر فرهنگی و معاونت اجتماعی این اداره انجام شد.

مدیر بهزیستی کرج با اشاره به تاثیر اینگونه مراسم ها بر کودکان اظهار داشت: با توجه به لوح سفید و فطرت پاک این کودکان با چنین برنامه‌هایی می‌توان تاثیری عمیق بر روح و قلب این کودکان نهاد لذا پیوند این کودکان با فرهنگ حسینی می‌تواند آینده میهن اسلامی را از هر دسیسه ای دور نگاه داشته و راهگشای اجرایی شدن هر چه بهتر دستورات الهی، دین مبین اسلام و بیانات مقام معظم رهبری باشد.

وی ادامه داد: در این مراسم حدود 200 کودک از 3 مهد کودک تحت نظارت اداره بهزیستی کرج شرکت کرده وکودکان در این مراسم بعد از مراسم سینه زنی ومداحی قصه گویی مصور با موضوع  روز عاشورا و سرود و تواشیح توسط کودکان انجام دادند.

بهزیستی شهرستان کرج همایش غنچه های اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر