کد خبر: 821955 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: باید براساس سیاست های دولت و نظام انتخاباتی بدون حاشیه و در نهایت رعایت اصل بی طرفی با هدف صیانت از آرای مردم برگزار شود تا مردم بتوانند آزادانه کاندیدای قانونی منتخب خود را برگزینند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونین و تعدادی از مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهردار کرج و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، برگزار شد، با اشاره به انتخابات پیش رو، افزود: باید با دقت تمهیداتی اندیشیده شود که براساس سیاست های دولت و نظام انتخاباتی بدون حاشیه و در نهایت رعایت اصل بی طرفی با هدف صیانت از آرای مردم برگزار شود تا مردم بتوانند آزادانه کاندیدای قانونی منتخب خود را برگزینند.

استاندار البرز اضافه کرد: ضرورت دارد مدیران به طور دقیق و کامل به مطالعه شیوه نامه برگزاری انتخابات پرداخته و کارشناسی شده و دقیق پیش بروند.

وی خطاب به مدیران استانداری گفت: از اقدامات جزیره ای و پراکنده خودداری کنید و ما دولتی ها باید امین آرای مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه کار دولت تعطیلی پذیر نیست و مدیران باید شبانه روزی پای کار باشند، افزود: بر این اساس استقرار مدیران در محل خدمت خود بسیار ضرورت دارد.

وی ادامه داد: سکونت مدیران در محل خدمت، باعث می شود که اشراف کاملی بر روند امور داشته و در مواقع بحران و ضرورت به موقع نسبت به اتخاذ تدابیر لازم اقدام کنند.

شهبازی خطاب به مدیران گفت: هیچ تلفنی نباید از دسترس خارج شود چراکه روند خدمات رسانی و حل مشکلات مردم نباید به دلیل عدم حضور مدیران مختل شود.

شهبازی افزود: با تعصب قوانین و اسناد بالادستی که مطالبه مردم است را اجرایی می کنم و تمام تلاش خود را در راستای تحقق وعده ها و سیاست های دولت و نظام در البرز معطوف می کنم.

 

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر