کد خبر: 821831 A

معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: انتقال خط برق 63کیلو ولتی که از عرض آزادراه کرج- قزوین عبور می کند با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور ضمن بازدید از اجرای عملیات انتقال خط برق قطار شهری کرج هشتگرد، افزود: برای جلوگیری از اختلال ترافیک و روان سازی تردد خودروها در محورهای جایگزین و اطلاع رسانی در مورد مسیرهای انحرافی قبل از اجرای عملیات تدابیر لازم اندیشیده شد. 

وی تاکید کرد: تمهیدات لازم ازطریق نصب پلاکارد و علائم پیش آگاهی در ابتدای ورودی آزادراه در هر دو مسیر و فواصل مختلف قبل از رسیدن به پل کردان به خصوص در نواحی انحراف مسیر اتخاذ شد. 

معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: به منظور انتقال خط برق 63کیلو ولتی که از عرض آزادراه کرج قزوین عبور می کند همزمان با انسداد آزادراه در محدوده پل کردان و با همکاری و هماهنگی کامل پلیس راه استان و دستگاه های متولی با موفقیت به پایان رسید.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های متولی و دستگاه های امدادی به ویژه اورژانس و آتش نشانی همراه با تجهیزات و ماشین آلات لازم قبل از ساعت اجرای عملیات در محل مستقر بودند.

درویش پور عنوان کرد: باتوجه به هماهنگی ها و مکاتبات انجام شده با اداره کل صداو سیمای استان موضوع انسداد آزاد راه در چندین نوبت از طریق شبکه خبر اطلاع رسانی شد. 

وی خاطرنشان کرد: عدم صدور بارنامه و بلیت از مسیرهای منتهی به محدوده انسداد آزاد راه با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای انجام شد. 

معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: برای بررسی و کنترل آخرین روند اقدامات 24ساعت قبل از شروع عملیات  بازدید میدانی از محدوده انتقال خط برق به عمل آمد. 

درویش پور تصریح کرد: بلافاصله بعد از اتمام عملیات  پاکسازی مسیر و بازگشایی آزاد راه از سر گرفته شد. 

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده انتظار می رود پروژه ملی قطار برقی کرج هشتگرد در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

 

علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر