کد خبر: 820164 A

موسوی خبر داد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: در راستای کاهش تصدی‌گری های دولتی و اجرای اصل 44 قانون اساسی و در راستای اجرایی‌کردن توافق نامه مشترک فیمابین سازمان امور اراضی کشور و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور تفاهم نامه‌ای بین سازمان جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان البرز منعقد شد.

به گزارش ایلنا، سیدمجید موسوی، گفت: طبق این تفاهمنامه تشکیل پرونده و تهیه گزارش فنی از طرح‌های تبصره یک و تبصره چهار ماده یک قانون حفظ کاربری در قالب فرم‌های ارسالی سازمان امور اراضی و گزارش فنی در خصوص زمان احداث مستحدثات متقاضیان انشعابات آب و برق و گاز طبق کاربرگ‌های ارائه شده توسط سازمان نظام مهندسی تکمیل می شود.

وی افزود: در این تفاهم نامه آمده است که مدیریت امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی، کلیه این اقدامات را رصد و نظارت کرده و بر حسن انجام این امور خواهد داشت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی در خصوص تعهدات سازمان نظام مهندسی کشاورزی بیان داشت: سازمان نظام مهندسی نیز  در این تفاهم نامه، ساماندهی اشخاص حقیقی و حقوقی و نظارت بر عملکرد این اعضاء، رسیدگی به تخلفات اعضاء در هیئت بدوی و ارسال فایلهای مربوط به نظارت بر طرحهای تبصره 1 و 4 را به صورت ماهانه به مدیریت شهرستانها و امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز متعهد شده است.

وی مدت زمان این تفاهم نامه را از زمان انعقاد قرارداد به مدت دو سال عنوان نمود و افزود: در صورت توافق طرفین بعد از طی این مدت مجددا این تفاهمنامه تمدید خواهد شد و در صورت عدم تحقق اهداف تفاهمنامه، این قرارداد به صورت یکطرفه توسط سازمان امور اراضی کشور فسخ خواهد شد.

سازمان جهاد کشاورزی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر