کد خبر: 818165 A

مدیر جهاد کشاورزی کرج خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: 14 مورد مستحدثات غیرمجاز در زمین‌های واقع در روستای احمدآباد ماهدشت تخریب شد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل صارمی از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی بخش مرکزی شهرستان کرج خبر داد و افزود: به منظور صیانت از اراضی کشاورزی با هر گونه تغییر کاربری در اراضی زراعی و باغی شهرستان به طور جدی و مطابق قانون برخورد می شود.

وی افزود: 14 مورد مستحدثات غیرمجاز در زمینهائی به مساحت 55 هزار و 500 متر مربع واقع در روستای احمدآباد ماهدشت با حضور رئیس اراضی شهرستان، نماینده دادستان و نیروهای انتظامی در قالب تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی در این بخش تخریب شد. 

صارمی تصریح کرد: با تخریب این ساخت و سازها، در مجموع 2 هزار و 500 متر دیوارکشی و 120 مترمکعب استخر تخریب و به حالت اولیه بازگردادنده شد.

وی افزود: ساخت بنا و تاسیسات غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی باعث می شود خاک های حاصلخیز کشاورزی تخریب و به ویلا سازی منجر شود که در این صورت در کم ترین زمان دچار کمبود خاک مناسب برای کشاورزی خواهیم بود.

مدیر جهاد کشاورزی کرج از همه کسانی که قصد ساخت و ساز در اراضی و باغات منطقه را دارند خواست قبل از هرگونه اقدامی مجوزهای لازم را از جهاد کشاورزی اخذ کنند تا هم حقوق بیت المال رعایت شود و هم متحمل مشکلات احتمالی  وتبعات ناشی از آن نشوند .

جهاد کشاورزی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر