کد خبر: 815969 A

زیدی خبر داد:

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت، گفت: در شش ماهه نخست امسال برای بیش از 22 هزار نفر در سطح استان البرز آزمون سنجش و ارزشیابی مهارت برگزار شده است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا زیدی با اشاره به عملکرد 6 ماهه امسال اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان البرز اظهار کرد: برای تعداد 22 هزار و 666 نفر معرفی شده به آزمون در بخشهای مختلف آموزشی، تفاهمنامه و صنایع ساختمان در تمامی شهرستانهای استان آزمون برگزار شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد، 15هزار و 324 نفر موفق به کسب نمره قبولی شده‌اند، افزود: از تعداد کل معرفی شدگان به آزمون، 20 هزار و 581 نفر مربوط به آزمون‌های پایان دوره مراکز دولتی و غیر دولتی بوده که پس از طی دوره آموزشی در 7 مرکز و 377 آموزشگاه آزاد فعال زیر مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز به آزمون معرفی شده اند.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان البرز بیان کرد: در بخش آزمونهای تفاهمنامه ، صنایع دستی و قالیبافی 136نفر موفق به اخذ گواهینامه مهارتی شدند.

وی گفت: در بخش صنایع ساختمان هزار و 949 نفر از طریق سامانه جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آزمون ثبت نام و در آزمون شرکت نموده اند و به ترتیب تعداد 50 و 507 نفر نمره قبولی کسب کرده اند.

زیدی خاطرنشان کرد: آموزش‌های مهارتی توسط دو بخش دولتی و غیردولتی به متقاضیان ارائه می‌شود.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان البرز افزود: در طی 6 ماهه اول سال 1398 تعداد 12هزار و 780 فقره گواهینامه جهت تمدید و تعویض و اصناف و در حوزه آموزشی و تفاهمنامه ها تعداد ده هزار و 852 فقره گواهینامه صادر شده است .

مرکز آموزش فنی و حرفه ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر