کد خبر: 814873 A

غیاثی تبار خبر داد:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از بهره مندی 30هزار و167 نفر البرزی از آموزشهای فنی و حرفه ای در 6ماهه نخست سالجاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، تقی غیاثی تبار  به تشریح عملکرد آموزشی این اداره کل در 6 ماهه نخست سالجاری در دو بخش دولتی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان پرداخت و خاطرنشان کرد: این آموزشها طبق برنامه ریزی عملیاتی و نقشه راه تدوین شده با هدف رفع معضل بیکاری، تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در راستای رونق تولید و نیاز بازار کار صورت گرفته است. 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز افزود: 11هزار و 908 نفر از متقاضیان آموزشهای فنی و حرفه ای در بخش دولتی در خوشه های خدمات ، صنعت ، فرهنگ و هنر و کشاورزی از آموزشهای مهارتی بهره مند شده اند که از این میزان، پنج هزار و 982 نفر در مراکز ثابت، هزار و 279 نفر در حوزه های سیار شهری و سکونتگاههای غیر رسمی، 745نفر در بخش پادگان، 749 نفر در بخش روستایی و عشایری، 976نفر در بخش زندان، هزار و 354 نفر در بخش صنایع و اصناف و جوار کارگاهی و هزار و 92نفر در مراکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی ، محیط کار واقعی و مراکز درمانی تحت پوشش بهزیستی بوده است. 

غیاثی تبار آمار عملکرد آموزشی بخش خصوصی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای استان البرز را در این مدت 18هزار و 259 نفر اعلام نمود .

 

آموزش فنی و حرفه ای استان البرز تقی غیاثی تبار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر