کد خبر: 812524 A

اکبرپور به ایلنا خبر داد:

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران البرز، گفت: اولین دوره مسابقات کشوری آفرود کارگران در دو لاین آقایان و بانوان به میزبانی استان البرز، برگزار می شود.

میثم اکبرپور در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به برگزاری رقابت اتومبیلرانی کارگران کشور، گفت: پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره مسابقات آماتوری آفرود و در راستای مشارکت با کمیته آفرود باشگاه مقاومت البرز سپاه امام حسن مجتبی(ع)، هفدهم آبانماه سال جاری، میزبان مسابقات کشوری آفرود کارگران، خواهیم بود.

وی افزود: این مسابقات با هدف ایجاد شادابی و نشاط اجتماعی، ارتقا سطح سلامت روحی- روانی و جسمی جامعه سختکوش کار، ایجاد انگیزه در میان جوانان کارگر، ارتقا سطح توانمندی و شور و اشتیاق، تقویت و توسعه رشته پرهیجان اتومبیلرانی در میان علاقه مندان کارگر کشور برگزار خواهد شد. 

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز، تصریح کرد: این رویداد در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد و به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایز ارزنده خواهند شد.

اکبرپور ضمن دعوت از صاحبان مشاغل و صنایع در حمایت از این رقابت ها، ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده بی شک یکی از بی نظیرترین مسابقات اتومبیلرانی کشور رقم خواهد خورد که این امر مستلزم حمایت مدیران و مسئولان استان البرز خواهد بود.

 

میثم اکبرپور مسابقات آفرود کارگران کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر