کد خبر: 806480 A

رئیس شورای کمال شهر:

رئیس شورای اسلامی کمال شهر با اشاره به کمبودهای موجود در این شهر، گفت: برای تأمین رفاه و امکانات مردم، همه دستگاهها و نهادهای عمومی و دولتی باید دست به دست هم دهند تا چالش‌های پیش روی کمال‌شهر، کاهش پیدا کند.

به گزارش ایلنا، قهرمان پوران در جلسه شورا گفت: متأسفانه به دلیل رشد شتابان جمعیت در کمال شهر سرانه امکانات موجود با فاصله ی زیادی از جمعیت موجود عقب مانده است.

پوران افزود: برای تأمین رفاه و امکانات مردم همه دستگاهها و نهادهای عمومی و دولتی باید دست به دست هم دهند تا چالشهای پیش روی کمال شهر کاهش پیدا کند.

وی گفت: کمبود فضاهای آموزشی، فرهنگی، درمانی و تفریحی از جمله مواردی است که زیرساختهای شهر را با ضعف روبرو کرده است و در حال حاضر با توجه به امکانات موجود افزایش جمعیت در کمال شهر می تواند شرایط را نامطلوب تر کند.

در ادامه پور سلیمانی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) با حضور در شورای اسلامی کمال شهر گفت: ستاد اجرایی فرمان امام در راستای خدمت رسانی به شهروندان در تلاش است تا اقدامات مناسبی به ویژه در مناطق کم برخوردار اجرا کند. 

وی افزود: همکاری با بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در خرمدشت از جمله این خدمات است که خوشبختانه با استقبال خوب مردم و خدمت رسانی تیم مناسب پزشکی روبرو شده است.

پور سلیمانی گفت: برای کمک به توسعه پایدار کمال شهر نیز در چارچوب توانمندیهای موجود در منطقه بحث اهداء زمین برای احداث مصلای نماز جمعه، مدرسه و فضای سبز را دستور کار قرار خواهیم داد تا مردم از خدمات و رفاه بیشتری در کمال شهر برخوردارد شوند.

شورای کمالشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر