کد خبر: 793032 A

درویش پور مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ضرورت دارد نسبت به تفکرات و رویکردهای استاندار البرز در راستای عمران و آبادانی استان اهتمام جدی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه شورای معاونین عمرانی فرمانداری های البرز با بیان اینکه معاونت عمرانی یک حوزه فرابخشی است، عنوان کرد: عمران و آبادانی استان بطور مستقیم برعهده معاونت عمران است و ضرورت دارد معاونین عمرانی فرمانداری های البرز نسبت به این حوزه متعهدانه و مسئولانه عمل کنند.

وی تاکید کرد: باید نسبت به تفکرات و رویکردهای استاندار البرز در راستای عمران و آبادانی البرز اهتمام جدی داشته باشیم چرا که علاوه بر پیشبرد اهداف توسعه ای استان در وحدت رویه و تشریک مساعی برای اجرای طرح ها و پروژه ها نقش بسیار تعیین کننده ای دارد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی با اشاره  به اینکه مهترین عامل در موفقیت هر سازمانی اتحاد و انسجام است، گفت: برای تسریع در روند اجرای برنامه ها می بایست معاونین امور عمرانی فرمانداری ها هماهنگی و همکاری لازم را با سایر دستگاه های اجرایی داشته باشند.

درویش پور تصریح کرد: معاونین عمرانی می بایست نسبت به حیطه مسئولیت خود اشراف کامل داشته باشند و از هرفرصتی برای پیشبرد سیاست های توسعه ای البرز استفاده کنند. 

وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح بازآفرینی، مناسب سازی خیابان ها و  معابر عمومی، توجه ویژه نسبت به تامین ایمنی  راه ها و کاهش تصادفات و همچنین جذب کامل اعتبارات توسط دستگاه های اجرایی از جمله اقداماتی که باید در اولویت قرار گیرد .

وی در ادامه گفت: اهتمام جدی نسبت به مدیریت حوزه شهری و ساخت و سازها درراستای رفاه و آسایش و تامین امنیت شهروندان بسیار ضروری است.

درویش پور خاطر نشان کرد: توانمند کردن دهیاری ها و اعطای تسهیلات کشاورزی به منظور توسعه مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد.

وی اشاره کرد: یکی از وظایف اصلی معاونین عمرانی مدیریت بحران است که همواره باید در هماهنگی نیروها و امکانات موجود برای مواجهه با حوادث و اتفاقات ناگهانی آمادگی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: ضرورت دارد توسعه صنعت گردشگری در اولویت قرار گیرد و از قابلیت ها و ظرفیت های استان از جمله احیای تالاب صالحیه  برای جذب گردشگر باید بهره مند شد.

وی تصریح کرد: نظارت مستمر بر جمع آوری و مدیریت پسماند استان نیز به عنوان یکی دیگر از وظایف معاونین عمرانی باید بطور جد پیگیری شود.

درویش پور تاکید کرد: لازم است برای انسجام و هم افزایی بیشتر بین معاونین عمرانی فرمانداری ها جلسات ماهانه بطور منظم و مستمر برگزار شود.

علی درویش‌پور-معاون عمرانی استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر