کد خبر: 791576 A

نایب رئیس شورای شهر کرج :

نایب رئیس شورای شهر کرج گفت: در طول چهار ماهه نخست سال جاری ۷۷۵ هزار تن آسفالت تولید کردیم و پیش‌بینی می‌شود این مقدار تا پایان سال به ۲۰۰ هزار تن افزایش یابد.

به گزارش ایلنا، منصور وحیدی در نطق پیش از دستور صد و پنجاه و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به میزان کاهش هزینه‌های تولید آسفالت اظهار کرد: برآورد کارشناسان کاهش ۲۰ الی ۲۵ درصدی هزینه‌ها در بخش آسفالت است.

وی بر لزوم  بازبینی شرح خدمات پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز تاکید کرد و افزود: طی چند ماه اخیر با تلاش ها و پیگیری‌های صورت گرفته، سازمان مدیریت پسماند موفق به افزایش درآمدهای تفکیک زباله شده است.

نایب رئیس شورای شهر کرج بر لزوم بازبینی شرح خدمات پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز شهرداری اشاره کرد و یادآور شد:  این درآمد از ۴۵۰ میلیون تومان در ماه به یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

وحیدی از  کاهش هزینه حمل زباله به مرکز دفن زباله حلقه دره خبر داد و گفت: هزینه حمل زباله به این مرکز از ۳۲ هزار تومان برای هر تن به ۱۶ هزار تومان کاهش داشته که این امر صرفه جویی زیادی در منابع مالی سازمان مدیریت پسماند به همراه دارد.

وی با اشاره به ضرورت ورود شورا به وضعیت پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز اظهار کرد: از شهردار کرج درخواست دارم شرح خدمات پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز مناطق بازبینی شود.

وحیدی اضافه کرد: همانطور که در فرایند مدیریت پسماند و تولید آسفالت موفق به کاهش هزینه ها و افزایش درآمد شده ایم، با پیگیری های لازم می‌توانیم هزینه های ارائه خدمات به شهروندان را نیز کاهش دهیم.

نایب رئیس شورای شهر کرج افزود: یکی از دستاوردهای مهم شورای پنجم برون سپاری و واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی است و نتیجه برون سپاری انجام شده افزایش کیفیت ارائه خدمات به مناطق و محلات است و نوع درآمدزایی در این زمینه نیز با گذشته قابل قیاس نیست.

شورای شهر کرج شهرداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر