کد خبر: 774800 A

مدیرکل گمرک استان البرز:

مدیرکل گمرک استان البرز یکی از وظایف گمرک را حمایت از حفظ سلامت مردم دانست و بر اولویت قرارگیری خروج کالاهای موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از گمرک و آمادگی برای ایجاد تسهیل در فرآیند صادرات تولیدات این موسسه خبر داد.

به گزارش ایلنا، غلامرضا نوحی در نشست مشترک با علی اسحاقی رئیس موسسه رازی با ابراز خرسندی از حضور در موسسه رازی گفت: این مجموعه بزرگ با تحقیقات گسترده و تولید محصولات و فرآورده‌های بیولوژیک مورد نیاز کشور، نقشی برجسته در تامین و حفظ سلامتی جامعه ایفا می‌کند و این واقعیت بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف گمرک تامین سلامت جامعه است، یادآور شد: موسسه رازی در سالیان متعدد فعالیت خود به خوبی این رسالت را بر عهده داشته و لازم است شرایط مناسب برای ادامه فعالیت این مجموعه بزرگ و استراتژیک کشور فراهم شود.

نوحی، هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فعالیت های موسسه رازی و کمک به رفع مشکلات آن در بخش گمرک عنوان کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با کاهش فرآیند تشریفات و افزایش سرعت ترخیص مواد اولیه از فرودگاه، گامی موثر در حمایت از سلامت مردم کشور برداریم.

مدیرکل گمرک استان البرز، با تاکید بر اولویت قرارگیری ترخیص کالاهای موسسه رازی تصریح کرد: در صورت آماده بودن شرایط اختصاصی انبار در موسسه رازی، اگر کالایی از فرودگاه امام خمینی (ره) در بحث ترانزیت وجود داشته باشد، به سرعت ترخیص خواهد شد.

نوحی همچنین از آمادگی گمرک استان البرز برای تسهیل سازی صادرات محصولات موسسه رازی خبر داد.

موسسه رازی مدیرکل گمرک استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر