کد خبر: 751810 A

استاندار البرز تاکید کرد:

استاندار البرز گفت: از اداره کل ورزش و جوانان خواسته ام که جوانان شاخص و صاحب اندیشه استان را معرفی کند که به فراخور جلسات و برنامه ها از وجود آنها برای تصمیم سازی و تعامل در راستای تکامل و رشد استان بهره برداری شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در دیدار با جمعی از جوانان و فعالان اجتماعی استان که در آستانه روز جوان صورت گرفت، با اشاره به اینکه البرز استانی جوان و پویا است، افزود: این استان در حوزه مشارکت‌های اجتماعی و نیروی انسانی نیز شاخص و دارای جایگاه ویژه ای در کشور است.

وی ادامه داد: جوانان شایسته البرز در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، اجتماعی، سیاسی و... در کشور مطرح بوده و همواره پرچم میهن اسلامی را با افتخار به اهتزاز در آورده اند.

شهبازی گفت: با توجه به توانمندی‌هایی که در حوزه جوانان البرز مشهود است، امسال با قدرت و جدیت بیشتری نسبت به برنامه ریزی برای ارتقا جایگاه و ایجاد بسترهای رشد و شکوفایی ایده های جوانان استان برنامه ریزی می شود که در این راستا می توان به فعالیت و رشد مطلوب استارت آپ ها در البرز اشاره کرد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت های جوانان در عرصه های تصمیم سازی بسیار حائز اهمیت است چراکه جوانان با ایده های نو می توانند مسیر رشد و توسعه همه جانبه استان را تسریع و به روز کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: از اداره کل ورزش و جوانان خواسته ام که جوانان شاخص و صاحب اندیشه استان را معرفی کند که به فراخور جلسات و برنامه ها از وجود آنها برای تصمیم سازی و تعامل در راستای تکامل و رشد استان بهره برداری شود.

وی گفت: رشد و شکوفایی استعدادهای جوان در البرز با تقویت زیرساخت های حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، ورزشی و ... باید دنبال شود از این رو چنین روندی را با تاکید بر نتیجه محوری از سنین پایه در دستور کار داریم.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر