کد خبر: 724017 A

معاون رسانه ای ارشاد کرج:

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، از برگزاری میزگرد تخصصی "انقلاب و رسانه" خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین جعفری قهدریجانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میزگردی با عنوان "انقلاب و رسانه" برگزار می کند.

جعفری قهدریجانی، گفت: این میزگرد تخصصی نگاهی به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در عرصه رسانه ها از قبیل مطبوعات، خبرگزاری ها، فضای مجازی، صدا و سیما دارد.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اذعان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز قصد دارد تا با برگزاری این میزگرد تخصصی ، با ارائه فراخوان و دعوت از ٤٠  خبرنگار این مسابقه را با حضور دکتر سید رضا نقیب السادات ،تحلیلگر رسانه ای، برگزار نماید. 

جعفری قهدریجانی تصریح کرد: روزنامه نگاران و خبرنگارانى که علاقمند هستند در  این مسابقه زنده گزارش نویسى شرکت کنند می توانند برای ثبت نام تا پایان روز ١٦  بهمن ماه با واحد مطبوعات اداره کل ارشاد تماس حاصل فرمایند. 

وی در ادامه یادآور شد: این مسابقه در ١٧ بهمن ماه ساعت ١٠ الی ١٢ و با کلیه شرکت کنندگان برگزار می شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد البرز شرایط حضور در مسابقه را به شرح زیر عنوان نمود:

١- شرکت کنندگان می بایست در یکی از رسانه های داراى مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات و مورد تایید اداره کل فرهنگ و ارشاد استان فعالیت داشته باشند.

۲- شرکت کنندگان می بایست در روز مسابقه در محل تعیین شده حضور داشته باشند و بعد از انجام گزارش به مدت ۶۰  دقیقه فرصت دارند تا گزارش یاد شده را تنظیم نمایند، و تحویل دهند. 

۳- گزارش تنظیم شده می بایست بین ١٠٠٠ تا ١٥٠٠ کلمه باشد.

۴- استفاده از منابع از جمله کتاب و اینترنت فقط تا ۱۰۰ کلمه آن هم در پیشینه نویسی مجاز می باشد.

۵- آثار ارائه شده توسط هیأت داورانی به انتخاب مدیرکل و معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب مى شوند. 

۶-  شرکت کنندگان می بایست آثار خود را تا قبل از اعلام نتایج مسابقه در یکی از رسانه‌ها منتشر نمایند. در غیر این‌صورت حتی در صورت برنده شدن جزو برندگان قرار نخواهند گرفت. 

۷- اسامی برندگان در روز ۴ اسفندماه همزمان با اختتامیه جشنواره شعر وطن اعلام خواهد شد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتربا شماره های ۵۵-۳۲۵۶۳۱۵۳۵ داخلی ۱۴۲ و ۱۹۹  تماس حاصل فرمائید.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر