کد خبر: 691273 A

سردار حسینی خبر داد:

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی البرز، گفت: فردی که با کپی کارت بانکی یکی از شهروندان و هک کردن اطلاعات آن 3 میلیارد ریال از موجودی حساب برداشت کرده بود توسط ماموران پلیس فتا دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سردار سید جعفر حسینی در جمع خبرنگاران، گفت: به دنبال مراجعه فردی به پلیس فتا استان البرز مبنی بر اینکه از کارت بانکی وی مبلغ 3 میلیارد ریال به صورت غیر مجاز برداشت شده، پیگیری موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی اطلاعات پرینت حساب شاکی مشخص شد، فرد ناشناسی اقدام به برداشت 3 میلیارد ریال از حساب وی کرده و سپس از طریق دستگاه پوز یک طلافروشی در تهران، مبلغ موجود کسر شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در ادامه روند پیگیری پرونده محرز شد، متهم پس از سرقت کارت عابر بانک شاکی و کپی آن، اطلاعات کارت را هک و پس از خالی کردن موجودی حساب وی از طلافروشی در تهران خریدکرده است.

این مقام انتظامی گفت: با پیگیری‌های شبانه روزی ماموران، متهم دستگیر که در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر برداشت وجه به صورت غیر مجاز اعتراف و اقرار کرد پس از برداشت وجه از یک طلافروشی در تهران مبلغ 20 هزارو 500 دلار قاچاق خریداری کرده است.

سردار حسینی با بیان اینکه طلافروش و تهیه کننده دلارهای قاچاق نیز دستگیر شدند، گفت: هر 3 متهم دستگیر برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار حسینی سرقت کارت بانک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر