کد خبر: 677828 A

با حضور سردار حسینی؛

آئین قرائت پیام مهر همزمان با هفته نیروی انتظامی و در دبیرستان دهخدا با حضور جانشین فرماندهی انتظامی البرز و مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سیدجعفر حسینی، جانشین فرمانده انتظامی استان البرز امروز همزمان با مراسمی با عنوان قرائت پیام مهر ناجا که در دبیرستان پسرانه دهخدا شهر کرج برگزار شد، گفت: خوشحالم در دبیرستانی صحبت می‌کنم که زمانی 86 نفر از بهترین و عزیزترین دانش آموزان کشور در این مکان مشغول تحصیل بودند و در زمان جنگ، درس را رها و با حضور در کلاس درس شهادت، امنیت را برای دانش آموزان رقم زدند.

وی افزود: باید به یاد داشت که تعداد زیادی از دانش آموزان این دبیرستان با انتخاب مسیر ایثار و شهادت، باعث صلح و آرامش امروز شدند. 

سردار حسینی، تصریح کرد: شما دانش‌آموزان، آیندگان کشور جمهوری اسلامی هستید و می‌توانید با تلاش و کوشش خود، آینده خوبی برای کشور رقم بزنید. 

سردار حسینی با عنوان اینکه بخشی از امنیت امروز شهروندان، نتیجه تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است، اظهار داشت: امروز دشمن از جبهه ایجاد مشکلات اقتصادی وارد شده و درصدد آسیب رساندن به کشور است و با توجه به پیشینه انقلاب و مقاومت مردم در برابر دسیسه های دشمن، برطرف شدن مشکلات اقتصادی امروز نیز قابل جبران خواهد بود.

جانشین فرمانده انتظامی البرز، اذعان داشت: ایستادگی در برابر اخلالگران نظم و امنیت با حضور پلیس و نیروی انتظامی، آرامش و عدالت را به همراه خواهد داشت.

سردار حسینی با اشاره به رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان کشور در 8 سال دفاع مقدس، اضافه کرد: شما دانش‌آموزان در آینده، اداره امور کشور را برعهده خواهید گرفت لذا باید با تلاش و کسب مهارت در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی برای فردا آماده باشید که به درستی فعالیت کنید.

ضرورت نهادینه شدن قانونمداری در جامعه

خسرو ساکی، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در ادامه این مراسم گفت: امروز در راستای شناخت بیشتر دانشآموزان با خدمات نیروی انتظامی، پیام مهر ناجا در هزار و 930 مدرسه استان البرز، قرائت شد.

وی قرائت پیام مهر ناجا را مبتنی بر حفظ امنیت و آرامش در جامعه دانست که نیازمند همراهی و همکاری همه مردم است.

ساکی افزود: پلیس با خدمات ارزشمند خود به مردم، باعث حفظ امنیت شده که فعالان آموزش و پرورش، قدردان تلاش نیروی انتظامی خواهند بود.

وی گفت: احترام به قانون و توجه به هشدارهای پلیس از محورهای مهمی است که باید به آن توجه کنیم. 

مدیرکل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: همکاری بیشتر مردم با نیروی انتظامی نقش موثری در حفظ امنیت جامعه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز تاکید کرد: باید برای حفظ و ثبات قانون مداری، کوشید که تعامل با نیروی انتظامی به این امر کمک خواهد.

در ادامه مراسم قرائت مهر ناجا، مانور نمایشی پلیس و برنامه های دانش آموزی نیز به اجرا در آمد.

هفته نیروی انتظامی سردار حسینی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر