کد خبر: 672828 A

شهردار فردیس مطرح کرد:

ساماندهی دست فروشان بلوار شهدای فردیس تا ۱۵ روز آینده شهردار فردیس از ساماندهی دستفروشان خیابان اصلی فردیس طی ۱۵ روز آینده خبر داد.

به گزارش ایلنا، منوچهر غفاری در نشست شورای اسلامی شهرستان فردیس که با حضور اعضاهای شورای های اسلامی شهر فردیس، مشکین دشت و فرخ آباد و فرماندهی انتظامی استان البرز برگزار شد، با اشاره به کمبودهای زیرساختی نیروی انتظامی در شهرستان فردیس، گفت: نهاد انتظامی شهرستان با تمام کمبودها و کاستی های حوزه ستادی خود، نهایت تلاش را به کار گرفته تا به شهر و شهروندان خدمات رسانی کند.

وی با اشاره به اینکه یکی از معضلات شهری فردیس، دستفروشان بلوار شهدا است که سد معبر کرده و موجب ایجاد مزاحمت برای شهروندان و کسبه شده اند، اظهار داشت: با توجه به اینکه تنها منبع درآمدی برخی دستفروشان همین کار است، بازارچه ای ایجاد کرده ایم تا دستفروشان در آنجا ساماندهی شوند.

شهردار فردیس با بیان اینکه مدیریت شهری در نظر دارد که دستفروشان سطح فردیس را طی ۱۵ روز آینده ساماندهی کند، تصریح کرد: در این راستا از نیروی انتظامی می خواهیم که برای رعایت موارد امنیتی در سطح شهر حضور داشته و با ماموران سد معبر خدمات شهری شهرداری همکاری نمایند.

غفاری با اشاره به اینکه آزاد سازی بلوار شهدا از سد معبر یکی از مهمترین درخواست های شهروندان است، خاطرنشان کرد: با توجه به این مهم از نیروی انتظامی می خواهیم که نسبت به استقرار نیروهای خود خارج از ساعت اداری در این خیابان اقدام کند تا شاهد ایجاد سد معبر نباشیم.

شهردار فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر