کد خبر: 1130392 A

هر هفته با پویش دوشنبه های کار انجام می شود ؛

مسئول برگزاری پویش دوشنبه های کار استان البرز، گفت: با توجه به اهمیت سلامت روحی و جسمی کارگران و برای بهره وری و نشاط اجتماعی جامعه کار و تلاش، پویش دوشنبه های کار از ابتدای سال جاری هر هفته در واحدهای تولیدی استان، برگزار می شود.

جعفر امینی در گفت‌وگو با ایلنا به برگزاری پویش دوشنبه‌های ورزش و کار در استان البرز اشاره کرد و اظهار داشت: در این پویش، شاهد نهادینه شدن فرهنگ پرداختن به ورزش همگانی به ویژه ورزش صبحگاهی در شرکت‌ها، کارگاه، کارخانه و واحدهای خدماتی صنعتی تولیدی هستیم که منجربه افزایش روحیه نشاط و شادابی در محیط های کارگری استان خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد که ورزش همگانی در زمانِ شروع کار روزانه در بین کارگران و پرسنل واحدهای تولیدی و صنعتی، فرهنگسازی شود.

امینی افزود: ورزش در کاهش ناسازگاری های فردی و اجتماعی و کاهش فشارهای روانی موثر است لذا کارگران و پرسنل واحدهای تولیدی، می توانند با شرکت در فعالیت‌های حرکتی از نظر ذهنی، جسمی و روانی تعادل لازم را کسب کرده و در مقابله با فشارهای  ناشی از کار، توانایی لازم را داشته باشند. 

مسئول برگزاری پویش دوشنبه های کار، گفت: با توجه به اهمیت سلامت روحی و جسمی کارگران و برای بهره وری و نشاط اجتماعی جامعه کار و تلاش که در نهایت منجر به افزایش توان کارگر و تولید خواهد شد از ابتدای سال جاری به صورت مدون هر هفته پویش دوشنبه های کار در بین مراکز تولیدی استان، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برگزار می شود.

مشاور عالی هیات ورزش کارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: هیات ورزش کارگران با توجه به اساسنامه به عنوان فدراسیون کوچک در استان به فعالیت در حوزه ورزشی جامعه هدف خود می‌پردازد که با توجه به ورود اپیدمی کرونا، متاسفانه در حال حاضر مسابقات فقط به صورت مجازی برگزار می‌شود و سیاست هیات ورزش کارگران بر این اصول پایه ریزی شد که با برگزاری رویدادهای مجازی از نشاط و شور و شوق ورزشکاران کارگر کاسته نشود.

وی در پایان از حمایت های خلیل عبدالهی، رئیس هیأت ورزش کارگران استان و رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان البرز، قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/
ورزش همگانی ورزش کارگری استان البرز هیات ورزش کارگری استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر