کد خبر: 1096672 A

مدیرعامل سابق شرکت های گاز البرز و خراسان شمالی طی پیامی در پایان خدمت خود در استان البرز از همراهی مسئولین، پرسنل شرکت گاز و اصحاب رسانه قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا از البرز حسین تقی نژاد در پیام قدردانی خود نوشت: « حال که پس از حدود سی و شش سال فعالیت در شرکت ملی گاز ایران به افتخار بازنشستگی نائل میگردم بسیار خوشوقت و خوشحالم  این مسیر پر فراز و نشیب را طی کردم چرا که اگر سختیها و موانع بیشمار در اجرای برنامه ها گاهی قلبم را آزرده میکرد اما در هنگام افتتاح برنامه ها و در پس لبخند رضایت ذینفعان همه را به بوته فراموشی می‌سپردم. 

 هم اینک در کنار کاستی ها و کاهلی ها و کارهای ناکرده ای که داشته ام امیدوارم حاصل جمع کارهایم مورد قبول حق تعالی و مردم شریف قرار گرفته باشد. 

 اگر در این مدت قصوری داشته ام و خاطر کسی را آزرده ام طلب بخشش می نمایم و تقاضا میکنم اگر در قبال کوشش و تلاش همکارانم آنچنان که باید نتوانستم حق آنان را ادا نمایم بزرگواری نموده و این حقیر را مورد بخشش قرار دهند.

همچنین لازم می دانم از همکاران محترم ، مدیران و بزرگان صنعت نفت و گاز که آموخته ها و تجربه ام را مدیون آنان هستم و همه همکاران بزرگوار و پرتلاش که سالها در کنار هم زمینه خدمت رسانی به مردم عزیز را فراهم نمودیم کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

در ضمن وظیفه دارم از مساعدت و همراهی های نخبگان و فعالان جامعه، اصحاب رسانه، خبرنگاران، استانداران، فرمانداران، مدیران ارشد، فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران کل و نهادهای نظارتی که با سعه صدر در موفقیت پروژه های گازرسانی در استانهای البرز و خراسان شمالی موثر بودند تشکر و قدردانی نمایم.

و باز هم بصورت ویژه از تمامی همکاران عزیزم که سالها در اوج بحران ها و حوادث و اتقاقات و سختی های اجرای پروژه ها با ایثار و از خودگذشتگی در کنارم بودند ممنون و سپاسگزارم.»

 

انتهای پیام/
حسین تقی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر