کد خبر: 1083581 A

مدیرکل بهزیستی استان البرز از برگزاری جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت خبر داد.

به گزارش ایلنا، اسدلله حیدری در ارتباط با برگزاری جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت در جمع خبرنگاران گفت: بهزیستی البرز جشنواره ملی موسیقی افراد دارای معلولیت را با همکاری انجمن حمایت از معلولین هنرمند آهوان به صورت مجازی برگزار می‌کند.

حیدری اظهار داشت: جشنواره‌هایی همانند موسیقی افراد دارای معلولیت ضمن ایجاد نشاط اجتماعی ، فراهم کردن بستر مناسب برای نشان دادن توانمندی این افراد در حوزه های مختلف به آحاد جامعه است.

وی افزود : ۲ سال پیش جشنواره موسیقی را ویژه افراد دارای معلولیت استان البرز برگزار کردیم که حدود هفتاد نفر به هنرنمایی پرداختند و ثابت کردند معلولیت محدودیت نیست و شور، اشتیاق و هیجان این عزیزان ما را برآن داشت تا امسال نیز این جشنواره را این بار به صورت ملی برگزار کنیم تا همه افراد دارای معلولیت در کشور از آن بهره مند شوند.

وی بیان داشت : این جشنواره در بخش های جسمی حرکتی، ذهنی، نابینایان و سایر گروه‌های معلولان بصورت تک نوازی و گروهی در سبک های سنتی و پاپ و بدون محدودیت سنی برگزار می شود.

مدیرکل بهزیستی افزود : مهلت ارسال آثار از تاریخ ۱۰ خرداد ماه الی ۱۰ تیرماه است و زمان معرفی برگزیدگان ۲۵ تیرماه همزمان با هفته بهزیستی سال‌جاری خواهد بود.

وی دربارهنحوه ارسال آثار گفت: علاقه مندان از سراسر کشور می‌توانند آثار خود را از طریق شماره واتساپ 09352808312 به دبیرخانه جشنواره ارسال و در این مسابقه شرکت کنند.

 

بهزیستی البرز جشنواره ملی موسیقی افراد معلول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر