کد خبر: 1082867 A

مدیرکل کمیته امداد البرز گفت: بر اساس این تفاهم نامه خدمات حقوقی و قضایی در خصوص پرونده های مددجویی و تشکیلاتی کمیته امداد با همکاری وکلای قوه قضائیه به صورت رایگان ارائه می شود.

به گزارش ایلنا از البرز، محمد محمدی فرد، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه باهدف کمک به حل مسائل قضایی مددجویان مورد حمایت، افزایش اطلاعات حقوقی اقشار محروم و آسیب‌پذیر و استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود کانون وکلای رسمی دادگستری امضاشده است

 وی به دیگر اهداف این تفاهم‌نامه اشاره کرد و گفت:جلوگیری از تضییع حقوق محرومان از طریق معاضدت قضایی ، فراهم کردن زمینه احساس امنیت حقوقی و ریشه یابی مشکلات مددجویان  از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

محمدی فرد با بیان اینکه این تفاهم نامه به مدت دوسال منعقد  شده است  گفت : تاکنون 80  وکیل نیکوکار به بیش از 3000 مددجوی البرزی خدمات معاضدت قضایی و مشاوره حقوقی رایگان ارائه کرده اند. 

وی یادآور شد: برطرف شدن مشکلات قضایی مددجویان و احقاق حقوق مالی آن‌ها در محاکم و دعواهای حقوقی موجبات توانمندی اقتصادی این قشر را فراهم می‌کند و ازاین‌جهت وکلای نیکوکار نقش ارزنده‌ای را در همکاری با این نهاد برای رفع محرومیت ایفا می‌کنند.

 

تفاهم نامه کمیته امداد البرز وکلای دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر