کد خبر: 1056599 A

سر‌پرست‌ معاونت گردشگر‌ی البرز:

سر‌پرست‌ معاونت گردشگر‌ی البرز از سر‌کشی مستمر و روزانه به تأسیسات گردشگر‌ی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، مرتضی نیک‌رو ضمن اعلام خبر سر‌کشی مداوم به تأسیسات گردشگر‌ی البرز، بیان کرد: به منظور حفظ سلامت گردشگر‌ان و مسافر‌ان نو‌روز‌ی تیم‌های نظارتی ویژه در قالب گشت‌های تلفیقی از مراکز گردشگر‌ی باز‌‌دید کرده و بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تأکید می‌کنند.

وی اظهار کرد: از بیست‌وپنجم اسفند و همزمان با تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر استان تیم‌های نظارتی متشکل از تعزیر‌‌ات حکومتی، دانشگاه علوم‌پزشکی و کار‌شناسان این اداره‌کل به طور پیوسته از هتل‌ها، واحد‌های پذیرایی و دفاتر خدمات مسافرتی باز‌‌دید میدانی به عمل آورده و راهنمایی‌های و تذکر‌ات لازم را یاد‌آور‌‌ی می‌کنند.

وی افزود: طی باز‌دید‌ها‌ی به عمل آمده تا‌کنون تعد‌اد‌ی از واحد‌های گردشگر‌ی استان پلمپ شده و نیز تذکر و اخطار کتبی به منظور رفع نواقص صادر شده است.

نیک‌رو با اشاره به آماده‌باش و تلاش بی‌وقفه اعضا‌ی ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: بسیار‌ی از مجموعه‌های پذیرایی و اقامتی با توجه به رعایت تمام موازین بهداشتی، ارائه خدمات مطلوب و رعایت نرخ مصوب تشویق‌نامه در‌یافت کرده‌اند که این امر نشان از رضایتمند‌ی مشتریان بوده‌ است.

گردشگری البرز تاسیسات گردشگری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر