کد خبر: 1053549 A

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز را تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراً عظیما"

سلام بر تمثال های وفاداری، سمبل های ایثارگری ، مجاهدت و پایمردی

حضرت ابوالفضل علیه السلام بزرگ جانباز تاریخ انسانیت، صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود، جانبازان با تاسی به سرور و مولای خود بزرگ جانباز دشت کربلا ، پیروی از ولایت را سرلوحه راه خود قرار داده و تا پای جان از ارزشهای نظام و انقلاب دفاع کردند، جانبازان سالکانی هستند که در طی طریق، از کاروان شهادت جا مانده اند و خدای سبحان چنین مقرر داشته است که مرغ روحشان چند صباحی دیگر در قفس تن و در حصار خاک باقی بماند.  

وجود جانبازان برای انقلاب بسیارقیمتی و ارزشمند است، جانبازان این اسوه های ایثارگری و سمبل های مقاومت با مجاهدت های فراوان پای امام زمان خویش ایستاده و در طول این سالها با سختی و مرارت‌های فراوان همواره مدافع و حامی ارزش‌های انقلاب و خون همرزمان شهیدشان بوده‌ و خواهند بود.

مجاهدت های جانبازن در طول ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر و الگویی برای نسل امروز و آینده کشور است. انقلاب اسلامی ایران امروز برای بقا و پیشرفت نیازمند الگو گیری از جانبازن عزیز است تا جوانان این کشور با ایثار و مجاهدت و مدیریت انقلابی نظام جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه ها به قله پیشرفت برساند.

امروز از جامعه انتظار میرود تا ضمن تکریم جانبازن عزیز این شهدای زنده که برای امنیت ما مخلصانه از بهترین هستی خود گذشتند، راه شهدا و جانبازان را ادامه داده و از ارزشهای انقلاب دفاع کنند.

اینجانب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه میلاد با سعادت امام حسین علیه السلام، حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و امام سجاد علیه السلام، روز جانباز را به محضر بزرگ جانباز انقلاب امام خامنه ای مدظله العالی و تمامی جانبازان علی الخصوص 16هزار جانباز سرافراز استان البرز تبریک و تهنیت عرض نموده و عافیت و سلامتی را برای تمام ملت ایران مسئلت دارم.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جانباز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر