کد خبر: 1051348 A

استاندار البرز:

نماینده عالی دولت در استان البرز با عنوان اینکه از داوطلبان اصلح، متخصص و توانمند درخواست می شود برای ثبت نام حضور پیدا کنند، گفت: از تمامی حوزه های انتخابیه بازدید می کنیم و روند ثبت نام و به طور کل اجرای انتخابات را زیر ذره بین داریم.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزاله شهبازی در بازدید از روند ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهر که روز شنبه از فرمانداری کرج صورت گرفت، با اشاره به اینکه در 3 روز گذشته 281 نفر ثبت نام کرده اند، افزود: بخش عمده ای از این افراد را آقایان تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: امید است که تعداد ثبت نام کنندگان به 2 هزار نفر برسد که البته بستری یکسان برای فعالیت تمامی آنها فراهم می شود .

شهبازی گفت: با وجود داوطلبانی از گروه ها و سلایق مختلف قانونی کشور، بستر حضور و مشارکت تمامی مردم از طیف های گوناگون فراهم می شود.

وی افزود: از تمامی کسانی که توانایی، تخصص و شرایط لازم را برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر را دارند، دعوت می شود که ثبت نام کنند.

استاندار البرز گفت: از تمامی حوزه های انتخابیه بازدید می کنیم و روند ثبت نام و به  طور کل اجرای انتخابات را زیر ذره بین داریم.

وی افزود: تمهیدات کامل برای برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور در البرز اندیشیده شده است و هیچ گونه مانعی برای انتخاباتی پرشور وجود ندارد.

شهبازی گفت: از حضور اصحاب رسانه و پوشش خبری و تلاش آنها برای ایجاد بسترهای شور و مشارکت مردم کمال قدردانی را داریم.

وی افزود: از فرمانداران انتظار می رود که زمینه لازم را برای حضور هر چه بیشتر خبرنگاران در این عرصه فراهم کنند.

استاندار البرز گفت: شهرداران و اعضای فعلی شوراهای اسلامی شهر باید توجه داشته باشند که بلحاظ قانونی اجازه بهره برداری از امکانات شهرداری و شورا را جهت تبلیغ کاندیدای خاصی را ندارند.

وی افزود: هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات در البرز برای برگزاری انتخابات سال 1400 آمادگی کامل دارند و در این راستا تعامل لازم وجود دارد.

 

استاندار البرز انتخابات شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر