کد خبر: 1034374 A

با حضور رئیس خانه صمت ایران:

چهاردهمین دوره جشنواره تولید کنندگان و مدیران جوان و معرفی چهره های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران با حضور رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران، معاون امور صنایع وزارت صنعت و معدن و تجارت و جمعی از فعالان عرصه تولید برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم با رونمایی از سردیس حسین فروتن مهر، مدیرعامل شرکت فهاب بتن به عنوان پدر بتن ایران و چهره ماندگار صنعت یاد شد و همچنین از مدیران جوان و نمونه کشور در حوزه های مختلف تقدیر شد.

حسین زاهدی، عضو هیأت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: چهاردهمین دوره جشنواره تجلیل از تولیدکنندگان و مدیران جوان و دوازدهمین دوره از تجلیل چهره ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران در راستای معرفی جوانان فعال در عرصه های مختلف اقتصادی، برگزار شد.

زاهدی با اشاره به دستاوردهای مهم کشور، گفت: لازم است مدیران و مسئولان دیروز با هدایت و راهنمایی جوانان امروز، تجربیات را منتقل کنند و میدان کار و فعالیت آینده را به دست جوانان سپرده و باعث رشد و شکوفایی بیشتر در کشور باشند  که این هدف مهم خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران است.

وی با عنوان اینکه در قالب تشکل از جوانان فعال در عرصه تولید و تجارت، حمایت می کنیم، اضافه کرد: با گرایش قشر جوان به سمت  اقتصاد و صنعت، جوانان، خانواده بزرگی را در حوزه صنعت و معدن به خود اختصاص داده و بالغ بر ۷۰ هزار نفر، جمعیت شاغل در این خانه به عنوان عضو فعال، حضور فعال دارند.

این تولید کننده جوان البرزی، تصریح کرد: در این جشنواره، دستاوردهای تولیدکنندگان نمونه جوان زیر ۴۰ سال، معرفی و هر ساله با ارزیابی افتخارات آنها و بر اساس شاخص های نوع فعالیت، تولیدکنندگان برتر معرفی می شوند.

وی اظهار داشت: استان هایی که صنعتی هستند در این جشنواره فعالتر بوده و در این میان استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، تبریز، آذربایجان شرقی با توجه به صنعتی بودن، فعالان اقتصادی جوان بیشتری دارند.

نماینده خانه صنعت معدن و تجارت جوانان در البرز ادامه داد: استانِ جوانِ البرز طی سه دوره اخیر دستاوردهای زیادی داشته و حضور فعالان اقتصادی جوان از البرز، قابل ملاحظه است و بدین لحاظ از البرز به عنوان استان صنعتی یاد می شود.

ایران صنعت صنعت معدن و تجارت معدن و تجارت جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر