کد خبر: 1032261 A

در راستای اجرای تفاهم نامه استانی، بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و هولدینگ پایدار و با هدف ارتقاء مهارت و توانمندسازی سرمایه های انسانی شرکت پدیده شیمی غرب، بیست و ششمین مرکز کارآموزی بین کارگاهی استان البرز در شرکت مذکور واقع درشهرک صنعتی اشتهارد افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از البرز، در مراسمی که با حضور مدیران شرکت پدیده شیمی غرب و مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد، مجوز مرکز جوار کارگاهی به شرکت پدیده شیمی غرب اهدا شد. 

علی پورجعفر معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز یکی از اهداف آموزش‌های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را ارتقاء مهارت تکنسین‌ها، کارگران و کارکنان صنایع و صنوف بر شمرد و راه اندازی مراکز جوار کارگاهی را در این راستا ارزیابی کرد.

وی افزود: تعامل با صنایع و صنوف، رمز موفقیت آموزشهای مهارتی مبتنی بر نیاز بازار کار بوده و ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی، افزایش بهره وری و کاهش ضایعات ناشی از کار را به دنبال خواهد داشت. 

پورجعفر ابراز امیدواری کرد: با استقرار سیستم های آموزشی و مراکز جوار کارگاهی در صنایع بتوان گام موثری در راستای افزایش بهره وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت.

در ادامه بابک باباجان زاده مدیرعامل شرکت پدیده شیمی غرب ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز خاطرنشان کرد: این مجموعه با تکیه بر پتانسیل های موجود بر آن است تا بستر مناسبی را برای ارتقای آموزش فنی و تخصصی در راستای توانمندسازی نیروهای خود فراهم کند و افتتاح این مرکز باعث ارتقای کارآمدی ، افزایش کیفیت و کمیت تولید در مجموعه شرکت خواهد شد. 

باباجان زاده در پایان با اشاره به اینکه پروژه اشتغال مهارت محور مسیری مطمئن برای تأمین نیروهای مهارتی کارآمد است، بر لزوم تأمین منابع انسانی شرکت از مسیر این پروژه تاکید کرد. 

شرکت پدیده شیمی غرب از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ، در سال 1391 با هدف تولید محصولات سولفوناسیون در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز تاسیس شده است.

 

مرکز آموزش فنی و حرفه ای البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر