کد خبر: 1019815 A

دادخواه شهردار گرمدره:

شهردار گرمدره با بیان این مهم که ما خودمان را جدا از سازمان نظام مهندسی نمی دانیم، گفت: همه اهداف ما تنها در سایه سار تعامل، همکاری و همراهی و تسهیل در امور مردم محقق خواهد شد.

به گزارش ایلنا از البرز عباس دادخواه شهردار گرمدره طی جلسه‌‌ای با  اعضای جدید هیات مدیره نظام مهندسی و تبریک انتخاب این اعضا با اشاره به مسائل و مشکلات  این حوزه اظهار کرد: برگزاری چنین نشست هایی برای ایجاد تعامل بیشتر شهرداری با نظام مهندسی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان بدون‌شک‌مثمر ثمر خواهد بود.

دادخواه ادامه داد: باید تلاش شود تمام برنامه ریزی در این حوزه در راستای خدمت و کمک به مردم و همچنین آتیه شهر در این بخش صورت پذیرد.

وی با بیان این مهم که ما خودمان را جدا از سازمان نظام مهندسی نمی دانیم بیان کرد: ما درصدد اعمال دستورالعمل های آتش نشانی و نما هستیم.

شهردار گرمدره در ادامه‌ تصریح کرد: همه اهداف ما تنها در سایه سار تعامل، همکاری و همراهی و تسهیل در امور مردم محقق خواهد شد.

وی با طرح این موضوع که مهندسان ناظر  باید به موقع گزارشات خود را تحویل شهرداری دهندگفت:در صورت وجود هر گونه مغایرت در پروانه در زمان اجرا از ادامه پروژه جلوگیری به عمل آید.

شهردار گرمدره در این نشست از رئیس نظام مهندسی خواست که بر اساس اختیاراتی که هیات مدیره دارند مساعدت ویژه ای برای مالکان و سازندگان در نظر گرفته شود و راهکار هایی برای کاهش هزینه های خدمات مهندسی ارائه دهند تا مردم فشار مالی کمتری متحمل شوند.

دادخواه شهردار گرمدره بیان کرد: باید به وعده هایی که به مردم داده شده عمل کنیم و رضایت مندی عمومی را کسب کنیم.

 

شهردار گرمدره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر