کد خبر: 1003724 A

به ریاست معاون استاندار ؛

رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز گفت: اصناف استان البرز، با رعایت 92 درصدی پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی خوش درخشیدند.

به گزارش ایلنا از البرز، نورمحمد فردی در بیست و چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز ضمن تاکید به اعضای شورای اطلاع رسانی استان البرز بر لزوم توجه و اهمیت جایگاه اطلاع رسانی اظهار داشت: توجه به امر اطلاع رسانی و بیان اقدامات انجام شده در سطح استان و بازخورد آن در جامعه و افکار عمومی موجب ایجاد آرامش و امیدآفرینی خواهد شد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز در ادامه با قدردانی از اصناف و مردم فهیم استان به دلیل همراهی و همکاری گسترده با ستاد کرونا خاطرنشان کرد: اعمال محدودیت هوشمند سبب کاهش تلفات کرونا شده است که آمار دقیق آن در روزهای آتی به اطلاع مردم عزیز استان خواهد رسید.

وی افزود: اصناف استان البرز با رعایت 92درصدی پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی خوش درخشیدند.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان البرز در این نشست ضمن اشاره به اقلام ضروری مصرفی در استان تصریح کرد: کمبودی در خصوص مایحتاج عمومی بخصوص روغن و مرغ در بازار وجود ندارد و در تمام فروشگاه های استان به وفور یافت می شود.

فردی یادآور شد : اداره کل صمت استان البرز نسبت به نظارت مستمر بر توزیع اقلام و قیمت مایحتاج مردم اهتمام ویژه داشته باشد. 

ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و دبیر شورای اطلاع رسانی استان نیز در بیست و چهارمین نشست این شورا، ضمن تسلیت و تهنیت شهادت محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای کشور، شورای اطلاع رسانی را مرکز و انتشار سریع اخبار برای اقناع مردم در جهت ایجاد امید و نشاط دانست و از تمام اعضای شورا که در خصوص اطلاع رسانی دقیق و به موقع اقدام می کنند، تشکر و قدردانی کرد.

در خاتمه این نشست، رامین ربیعی، رئیس سازمان صمت استان البرز، اظهار داشت: مردم شریف استان، نگران مایحتاج عمومی خود نباشند و برای تهیه این اقلام از قبیل روغن و مرغ و...با قیمت های مصوب به فروشگاه‌های زنجیره ای سطح استان مراجعه کنند.

معاون استاندار البرز شورای اطلاع رسانی استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر