کد خبر: 981184 A

مدیر بازاریابی و‌ فروش شرکت پتکو خبر داد:

مدیر بازاریابی و‌ فروش شرکت پتکو گفت: شرکت پتکو بتازگی سه دستگاه پمپ فرایندی تحت استاندارد API610 که در سرویس C2 recovery plant است و سیال C5+ را پمپاژ می‌کند، پس از انجام موفقیت‌آمیز تست‌های عملکردی و رانینگ، به شرکت پتروپالایش کنگان تحویل داده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» شهاب‌الدین تجری از طراحی و ساخت پمپ‌های فرایندی جهت بهره‌برداری در شرکت پتروپالایش کنگان خبر داد.

وی افزود: شرکت تولید پمپ‌های بزرگ و توربین آبی (پتکو) بر اساس قراردادهای منعقده با کارفرمایان مختلف، سفارشات محصولات کلیه مشتریان خود را پس از طراحی و ساخت و نیز بر اساس جداول زمانی مشخض، ارسال می‌کند. در همین راستا شرکت پتکو به تازگی سه دستگاه پمپ فرایندی تحت استاندارد API610 که در سرویس C2 recovery plant است و سیال C5+ را پمپاژ می‌کند، پس از انجام موفقیت‌آمیز تست‌های عملکردی و رانینگ، به شرکت پتروپالایش کنگان تحویل داده است.

a63d466c_ae25_469e_9f3a_e664279c2701

مدیر بازاریابی و‌ فروش شرکت پتکو خاطرنشان کرد: این پمپ‌ها با کد متریال s-6 از استاندارد API610  و مجهز به تجهیزات ساپلای سیستم پلن 53B مکانیکال سیل و الکتروموتورهای ضد انفجار هستند.

تجری تصریح کرد: قابل ذکر است این نوع از پمپ‌ها که قبلا از شرکت‌های خارجی تامین می‌شدند، امروزه به طور کامل توسط شرکت پتکو طراحی و ساخته و باعث کاهش هزینه‌های قابل توجه کارفرمایان در این خصوص می‌شوند.

استاندارد رسانه سیل فلزات پمپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر