کد خبر: 978494 A

تحلیلگران شرکت توتال اعلام کردند؛

تحلیلگران شرکت توتال در مقاله ای اعلام نمودند که تقاضا برای نفت پس از سال 2030 کاهش می‌یابد. به گفته تحلیلگران توتال، جهان به تدریج به سمت منابع انرژی سازگارتر با محیط زیست پیش خواهد رفت.

به گزارش ایلنا از بلومبرگ، تحلیلگران شرکت توتال در مقاله ای اعلام نمودند که تقاضا برای نفت پس از سال 2030 کاهش می یابد. به گفته تحلیلگران توتال، جهان به تدریج به سمت منابع انرژی سازگارتر با محیط زیست پیش خواهد رفت. این شرکت اعلام نمود که امیدوار کننده ترین منبع سوخت، گاز طبیعی است که انتظار می رود در دهه های آینده نقشی اساسی در بازار جهانی داشته باشد.

 علاوه بر این، تا سال 2050 ، تحلیلگران انتظار دارند تقاضا برای برق افزایش یابد و 30-40 درصد انرژی مورد نیاز انسان را پوشش می دهد. در حال حاضر، این رقم در 20 درصد است. توتال و شرکای اروپایی آن در انتظار تغییر انرژی به منابع سبزتر هستند و در انرژی خورشیدی و بادی، توسعه باتری و توسعه شبکه های شارژ برای وسایل نقلیه الکتریکی در سرمایه گذاری خبر می دهند.

پیش از این در خبرها آمده بود که مارتین فرنکل، رئیس S&P Global Platts خاطرنشان کرد که تا پایان سال جاری، تقاضای جهانی برای مواد اولیه، هشت میلیون بشکه در روز کاهش می یابد.

انرژی برق جهان محیط زیست نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر