کد خبر: 978327 A

مدیرعامل بنیاد برکت مطرح کرد:

مدیرعامل بنیاد برکت اظهار داشت: 20 هزار طرح اشتغالزایی روستایی در سال 99 با حمایت ستاد به بهره برداری می‌رسد و در مجموع میزان طرح‌های اشتغالزایی در سراسر کشور تحت حمایت ستاد 100 هزار طرح است که فقط 20 هزار طرح آن مربوط به روستاها می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مدنی در مراسم بهره برداری از طرح های ملی روستایی و عشایری با بیان اینکه بنیاد برکت زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همواره در کنار دولت ها بوده است گفت: استاندار خوزستان در این مراسم می تواند شهادت دهد که در سیل اخیر این منطقه با تمام ظرفیت امداد رسانی کردیم .

وی تاکید کرد: همچنین بنیاد برکت با تمام توان خود در شرایط کرونا خدمت رسان بوده است .

مدنی با بیان اینکه ماموریت اصلی ستاد اجرای فرمان امام توانمندسازی و اشتغالزایی است گفت: 20 هزار طرح اشتغالزایی روستایی در سال 99 با حمایت ستاد به بهره برداری می رسد و در مجموع میزان طرح های اشتغالزایی در سراسر کشور تحت حمایت ستاد 100 هزار طرح است که فقط 20 هزار طرح آن مربوط به روستاها می شود .

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: تمام این طرح ها با ارایه اطلاعات GPS  ، لوکیشین و کد ملی قابل پیگیری و صحت سنجی است .

وی با بیان اینکه این طرح ها شامل تولید پوشاک ، تولید انواع پروتئین  و سایر صنایع می شود گفت: در سال گذشته توانستیم 18 هزار تن گوشت قرمز تولید کنیم همچنین 300 هزار شغل در قالب 100 هزار طرح ایجاد کردیم .

مدنی ادامه داد: در بخش طرح های عمرانی هم امسال 150 مدرسه ، 100 مسجد ، 10 مرکز بهداشت و 5 هزار واحد مسکونی تحویل می دهیم.

حضرت امام دولت گوشت قرمز مدرسه مسجد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر