کد خبر: 978073 A

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: با تلاش این سازمان و به منظور حل مشکل لاستیک خودروهای سنگین، قرار است ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک پس از ترخیص با ارز مصوب در اختیار رانندگان قرار گیرد .

به گزارش ایلنا، غلامعباس بهرامی‌نیا در جلسه بررسی مسائل مربوط به رانندگان با بیان اینکه انجمن‌های صنفی با نصب بنر به رانندگان حمل و نقل اعلام کنند که به منظور حفظ سلامت از هرگونه تجمع در مرکز بارگیری خودداری کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنندف گفت:سلامت رانندگان برای ما و سازمان مهم است؛ اگر سلامت رانندگان با مشکل مواجه شود، چرخه حمل و نقل دچار مشکل خواهد شد و بدون تردید می‌تواند اقتصاد کشور را به مخاطره انداخته و مشکلات بعدی را به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: علی رغم شرایط حاکم بر کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا، با کمک انجمن‌های صنفی رانندگان حمل و نقل و خود رانندگان، در حمل کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره)، گندم، چغندرقند و تره بار عملکرد خوبی داشته باشیم.

بهرامی‌نیا با اشاره به تأثیرگذاری عملکرد بخش حمل و نقل در شرایط حساس کشور، بیان کرد: همه باید با همراهی و همکاری شایعات موجود در فضای مجازی در خصوص مشکلات رانندگان حمل و نقل را مدیریت کرده و با برنامه ریزی نسبت به حل برخی مشکلات اقدام کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به دنبال حل مشکل کمبود لاستیک است، گفت: با تلاش این سازمان و به منظور حل مشکل لاستیک خودروهای سنگین، قرار است ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک پس از ترخیص با ارز مصوب در اختیار رانندگان قرار گیرد که انجمن‌های صنفی نسبت به اطلاع رسانی در این خصوص تلاش مضاعفی داشته باشند.

 

 

 

 

ارز امام خمینی راهداری و حمل و نقل جاده سلامت کالاهای اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر