کد خبر: 970936 A

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه‌ای به سهامداران عدالت هشدار داد: .

به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه برخی افراد سودجو با تبلیغات فراوان و با بهانه ارائه خدمات به سهامداران عدالت، اقدام به مشاوره تلفنی کرده اند.

در این ترفند جدید، شماره تلفنی به سهامداران عدالت پیامک می شود و آنها را برای کسب مشاوره و مدیریت سهام خود به تماس با این شماره ها ترغیب می نماید اما غافل از اینکه، هزینه سنگین متوجه آنها می شود.

در اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی آمده است: شماره مرکز تماس این شرکت جهت کلیه موارد مرتبط با سهامداران از جمله سهامداران عدالت، درگاه ذی نفعان بازار سرمایه و … شماره سراسری ۱۵۶۹ می باشد. همچنین سهامداران سهام عدالت می توانند جهت مشاهده سبد سهام عدالت و ارزش آن به سامانه sahamedalat.ir و برای کلیه سهام خود می توانند در صورت ثبت نام در سجام به سامانه ddn.csdiran.com مراجعه نمایند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: سایر شماره تماس ها و آدرسهای اینترنتی اعلامی از طریق پیامک، وب سایتها و شبکه های اجتماعی در خصوص مشاهده سبد سهام و ارزش آن متعلق به شرکت سپرده گذاری مرکزی نیست و کاربران ممکن است با تماس با اینگونه شماره ها متحمل هزینه های سنگین گردند.

همچنین سهامداران عدالتی که در خصوص نحوه فروش و یا آخرین وضعیت سفارش فروش خود، سوال یا ابهامی دارند، می توانند با شماره 1569 تماس بگیرند و مشکلات و سوالات خود را با کارشناسان مرکز تماس دینفعان بازار سرمایه مطرح کنند.

تبلیغات تلفن سرمایه شبکه های اجتماعی سپرده گذاری مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر