کد خبر: 970117 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح جدید ۱۲ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه گفت: با آغاز معاملات امروز نرخ دلار در بازار روند کاهشی داشته و در کانال ۲۶ هزار تومان معامله می‌شود که می‌توانست تاثیر کاهشی بر قیمت طلا و سکه داشته باشد که افزایش نرخ جهانی اونس این تاثیر را بنوعی خنثی کرد.

وی افزود: در حال حاضر قیمت‌ها نسبت به روز پنچشنبه تغییر محسوسی نداشته است و تنها حباب سکه از یک میلیون تومان به ۹۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

این کارشناس رسمی بازار طلا و سکه در مورد تاثیر نوسانات بورس بر کوچ نقدینگی به بازار طلا گفت: در ابتدا تصور بر این بود که این کوچ بیشتر باشد اما در عمل اینگونه نبود و مقدار اندکی از نقدینگی موجود در بازار سرمایه وارد بازار طلا و جواهر شد.

کشتی‌آرای با اشاره با آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر نرخ هر قطعه سکه تمام با طرح جدید۱۲ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام با طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی نیز ۲ میلیون تومان است.

به گفته وی در حال حاضر نرخ هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۲۳۶ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱ میلیون و  ۲۰۹ هزار تومان است.

کشتی نقدینگی نرخ دلار طلا و سکه بازار طلا و سکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر