کد خبر: 957619 A

معاون وزیر راه و شهرسازی:

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز قرارداد تامین 1000 دستگاه ناوگان سنگین جاده‌ای را منعقد می‌کنیم که این عدد به 5000 دستگاه خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالهاشم حسن‌نیا در مراسم امضاء قرارداد نوسازی 1000 دستگاه ناوگان حمل کالای برون‌شهری با بیان اینکه امروز قرارداد تامین 1000 دستگاه ناوگان سنگین جاده‌ای را منعقد می‌کنیم که این عدد به 5000 دستگاه خواهد رسید، اظهار داشت: سود تسهیلات این قرارداد 18 درصد است و طی این قراردادها 15 تا 20 هزار دستگاه ناوگان جدید به ناوگان فعلی اضافه می‌شود.

همچنین مازندرانی رئیس کمیسیون صنعت مجلس در این مراسم با بیان اینکه با توان داخل می‌توانیم نیازهای موجود را برطرف کنیم، گفت: پس از تامین نیازهای موجود باید صادرات به کشورهای نیازمند انجام شود.

وی با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه وزیر راه و شهرسازی، وزیر صمت، وزیر کشور و سایر وزراء در مجلس گفت: باید پرونده نوسازی ناوگان جاده‌ای را ببندیم و قطعا ظرفیت تولید برای این حجم از نیاز در کشورمان وجود دارد.

همچنین مهدیان مدیرعامل بانک توسعه و تعاون در این مراسم با بیان اینکه این بانک جوان‌ترین بانک دولتی است و از عمر آن 11 سال می‌گذرد، اظهار داشت: 80 درصد تسهیلات ارائه شده در این بانک در چهار سال اخیر پرداخت شده و این قول را به طرفین قرارداد می‌دهیم تا با سرعت و دقت تعهدات خود در حوزه تامین مالی برای نوسازی ناوگان را انجام دهیم.

وی ادامه داد: با قرارداد امروز، بانک توسعه و تعاون تامین مالی نوسازی 7000 دستگاه خودرو را متعهد می‌شود.

جاده حمل و نقل خودرو صنعت وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر