کد خبر: 951236 A

فهمیمی؛

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت اظهار داشت: باید بگویم 96 درصد افرادی که نسبت به فروش سهام اقدام کردند، پول خود را دریافت کردند. 4 درصد باقی مانده به دلیل عدم ارائه اطلاعات درست از شماره همراه و شماره شبای خود تاکنون نتوانستند پول حاصل از فروش 30 درصد سهام خود را دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین فهیمی در نشست خبری ارائه دریافت تسهیلات با وثیقه‌گذاری سهام عدالت اظهار داشت: دو مولفه بسیار مهم برای ارائه خدمات به مشمولان سهام عدالت شماره شبا و شماره همراه متعلق به فرد است.

وی با تاکید بر اینکه اگر این دو اطلاعات صحیح نباشد، هیچ وامی نمی‌توانیم به افراد بدهیم، گفت: هر مشمولی که این اطلاعات را درست وارد نکرده سریعا به سایت سهام عدالت مراجعه و نسبت به تصحیح اطلاعات خود اقدام کند.

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت افزود: اخباری مبنی بر عدم واریز وجه افرادی که نسبت به فروش سهام عدالت خود اقدام کردند منتشر شده است. باید بگویم 96 درصد افرادی که نسبت به فروش سهام اقدام کردند، پول خود را دریافت کردند. 4 درصد باقی مانده به دلیل عدم ارائه اطلاعات درست از شماره همراه و شماره شبای خود تاکنون نتوانستند پول حاصل از فروش 30 درصد سهام خود را دریافت کنند.

وی گفت: افرادی هم که متقاضی دریافت وام سهام عدالت هستند باید این اطلاعات را درست وارد کرده باشند و اگر شماره شبا و شماره تلفن همراه خود را اشتباه ثبت کرده باشند امکان پرداخت وام به آنها وجود ندارد.

پول سهام سهام عدالت شماره تلفن پرداخت وام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر