کد خبر: 945359 A

به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)؛

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با همکاری بنیاد مستضعفان، عملیات تأمین و اجرای لوله‌گذاری فاز سوم آبرسانی به غیزانیه را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات اجرای لوله‌گذاری بخش پایانی آبرسانی به بخش غیزانیه و 33 روستای اطراف آن با جمعیتی بالغ بر 20 هزار نفر، از نزهه به دهلاییه و از نزهه به غیزانیه بزرگ از امروز وارد مرحله اجرا می‌شود.

وی ضمن تشکر از استانداری خوزستان برای پیگیری اجرای این پروژه افزود: این پروژه به طول تقریبی 30 کیلومتر با استفاده از لوله‌های پلی‌اتیلن با مواد اولیه PE100 و فشار کاری 10 بار می باشد که 25 کیلومتر آن لوله‌های با سایز 315 میلیمتر و 5 کیلومتر لوله سایز 400 میلیمتر است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به مشکل کمبود آب شرب غیزانیه در ماه‌های اخیر گفت: با اجرای این طرح آب شرب ساکنان روستاهای این بخش تا 20 سال آینده تامین می‌شود و آن‌ها دیگر مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.

دکتر محمد در خصوص زمان‌بندی اجرای این طرح اظهار داشت: با توجه به ضرورت تسریع در اجرای این طرح، لوله‌های این پروژه با استفاده از ظرفیت چند کارخانه به صورت همزمان در حال تولید می‌باشد که شروع عملیات اجرایی آن از پنجم مرداد ماه آغاز و ظرف مدت 50 روز کاری با همت تلاشگران عرصه سازندگی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

استفاده از ظرفیت روابط عمومی قرارگاه اهواز کمبود آب شرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر