کد خبر: 942046 A

شرکت توانیر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد، در راستای پیشگامی صنعت برق کشور در کاهش مصرف برق ادارات و ساختمان های این صنعت، سیستم های سرمایشی همه ساختمان های اداری در تمام شرکت های زیرمجموعه از ساعت 12 ظهر امروز خاموش خواهد شد.

به گزارش ایلنا از توانیر در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع هموطنان گرامی می رساند، با توجه به استقرار جبهه هوای گرم که منجر به افزایش دمای هوا در اکثر نقاط کشور شده است و گرمتر شدن هوا علاوه بر اینکه بر تأسیسات برق رسانی فشار مضاعفی وارد می کند، میزان مصرف برق نیز به صورت فزاینده ای افزایش می یابد.

از این رو با یاداوری این که تمامی کارکنان صنعت برق به منظور تامین برق مستمر و پایدار در کشور با حداکثر توان و ظرفیت در حال خدمت رسانی هستند اعلام می دارد از امروز تا پایان هفته جاری، تمام سیستم های سرمایشی مستقر در ادارات و ساختمان های ستادی و بخش های فنی واجرایی صنعت برق کشور، راس ساعت 12 ظهر به منظورهمراهی و اطمینان از تامین برق پایدار هموطنان خاموش خواهد شد.

متقابلا از هموطنان گرانقدر تقاضا دارد باتوجه به گرمای هوا و شرایط خاص کرونا در کشور با رعایت و  توجه دقیق به نکات مصرف بهینه برق از جمله تنظیم دمای آسایش روی 24 درجه، استفاده از دورکند کولرآبی و جابه جایی مصرف تجهیزات پرمصرف از جمله اتو، لباسشویی ،ظرفشویی وغیره. به ساعات پایانی شب و ابتدای روز ، صنعت برق را در تامین برق مطمئن و بی وقفه یاری نمایند.

در پایان از همراهی صمیمانه مردم فهیم کشورمان در مصرف بهینه برق کمال سپاسگزاری و قدردانی را دارد.

برق خدمت رسانی صنعت ساختمان برق رسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر