کد خبر: 941700 A

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: در پی ابلاغ سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت از امروز تشدید بازرسی‌ها در بازار اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایلنا از وزارت صمت، عباس تابش با بیان این مطلب، افزود: این نظارت ها در چند بخش شامل کالاهای اساسی متشکل از مرغ، تخم مرغ، گوشت قرمز، برنج و شکر، همچنین ماسک و اقلام بهداشتی مبارزه با کرونا، خودرو، خدمات اپراتورها، لاستیک، فولاد، سیمان، لوازم خانگی، پتروشیمی و روغن موتور خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد: نشست ارزیابی عملکرد استمرار تشدید نظارت و بازرسی بر کالاها و خدمات هدف سه شنبه همین هفته با حضور معاونان بازرسی و نظارت سازمان های صمت استانی برگزار خواهد شد.

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: در این نشست از سامانه یکپارچه بازرسی رونمایی خواهد شد.

تابش بیان کرد: در این نشست که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن تجارت انجام می‌شود در خصوص سامانه گارانتی بحث و تبادل نظر صورت می گیرد.

معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی اقدامات و همچنین حضور مستمر در بازار بیان کرد. گزارش ها در خصوص نظارت ها بازرسی ها به صورت مستمر و منظم و مدون ارائه می شود.

تجارت خودرو سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان وزارت صنعت معدن و تجارت تشدید نظارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر